قوانین و مقررات فعالیت در کتاب البرز

الف-  اعضاء مجاز به انتشار مطالبی خارج از حوزه فرهنگ، اطلاعات محرمانه، مطالب نفرت‌آمیز، توهین به قومیت‌ها، بی‌حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی سایت «کتاب البرز» نیستند.
 
ب- مدیریت سایت «کتاب البرز» خود را در نگهداری اطلاعات شخصی کاربران، همچون نشانی پست الکترونیکی و ...، پایبند می‌داند. اطلاعات اعضاء به غیر از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول در پروفایل کاربر در سایت «کتاب البرز» قابل دیدن می‌باشد، محرمانه نگهداری می‌شود. لطفا در انتشار اطلاعات خود در پست‌ها دقت لازم را به عمل آورید. کاربران نباید اطلاعاتی را که فکر می کنند حساس هستند برروی سایت «کتاب البرز» قرار دهند. مدیریت سایت «کتاب البرز» مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی‌پذیرد.
 
ج-. سایت «کتاب البرز» خود را مجاز به کنترل مطالبی که به صورت عمومی بر روی سایت «کتاب البرز» قرار داده شوند می‌داند ولی خود را ملزم به این مسئله نمی‌داند. مسئولیت کلی مطالب قرارداده شده روی سایت «کتاب البرز» به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب را برروی سایت «کتاب البرز» قرار دهند. در صورتی که نویسنده، قوانین سایت «کتاب البرز» یا کشور را نادیده بگیرد درصورت نیاز، اطلاعات وی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می‌گیرد.
د - عکس‌هایی که برای پروفایل و یا پست‌های دیوار استفاده می‌شود، در صورت قرار گرفتن جزء هر یک از موارد زیر، حذف می شود: 
1. غیراخلاقی
2. پوشش‌کم و نامناسب
3. عکس دیگران (تصویر پروفایل)
4. نامرتبط با موضوعات فرهنگی
5. ترسناک و دلهره آور
6. توهین آمیز
 
کاربرانی که نسبت به قوانین «کتاب البرز» بی‌توجهی نمایند ، از طرف مدیریت «کتاب البرز» مسدود خواهند شد.